52.891
Bearbeitungen
Zeile 197: | Zeile 197: | ||
| align="center" | 2006 | | align="center" | 2006 | ||
| EV Duisburg | | EV Duisburg | ||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 23 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Slovakia.jpg|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Martin Bartek]] | |||
| align="center" | 17.07.1980 | |||
| Bratislava, Slowakei | |||
| align="center" | 2008 | |||
| Moskitos Essen | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
26 | |||
| align="center" | [[Bild:Deutschkanadier.png|20px|Kanada]] | |||
| colspan="2" | [[Steve Palmer]] | |||
| align="center" | 07.08.1974 | |||
| Missisauga, Ontario, Kanada | |||
| align="center" | 2006 | |||
| Straubing Tigers | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 39 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Canada.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Sean Tallaire]] | |||
| align="center" | 03.10.1973 | |||
| Steinbach, Manitoba, Kanada | |||
| align="center" | 2008 | |||
| Kölner Haie | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 89 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Michael Christ]] | |||
| align="center" | 26.03.1989 | |||
| Kassel, Deutschland | |||
| align="center" | 2007 | |||
| Jungadler Mannheim | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |- bgcolor="#eeeeee" | ||
|} | |} |