52.891
Bearbeitungen
Zeile 444: | Zeile 444: | ||
| align="center" | 1978 | | align="center" | 1978 | ||
| VFL Bad Nauheim | | VFL Bad Nauheim | ||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |||
! | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px|Deutschland]] | |||
| colspan="2" | [[Klaus Henning]] | |||
| align="center" | 20.03.1957 | |||
| , Deutschland | |||
| align="center" | 1978 | |||
| VfL Bad Nauheim | |||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |- bgcolor="#B0E2FF" | ||
! | ! |