52.891
Bearbeitungen
Zeile 301: | Zeile 301: | ||
| align="center" | 1993 | | align="center" | 1993 | ||
| Berlin Capitals | | Berlin Capitals | ||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 44 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Canada.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Brad Belland]] | |||
| align="center" | 04.01.1967 | |||
| Belle River, Ontario, Kanada | |||
| align="center" | 1992 | |||
| Birmingham Bulls | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |- bgcolor="#eeeeee" | ||
|} | |} |