52.891
Bearbeitungen
Zeile 59: | Zeile 59: | ||
| align="center" | 2005 | | align="center" | 2005 | ||
| Nürnberg Icetigers | | Nürnberg Icetigers | ||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 22 | |||
| align="center" | [[Bild:Deutschkanadier.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Brad Burym]] | |||
| align="center" | 29.05.75 | |||
| Winnipeg, Manitoba, Kanada | |||
| align="center" | 2005 | |||
| Hannover Scorpions | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 24 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Canada.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Dominic Auger]] | |||
| align="center" | 12.01.77 | |||
| Montmagny , Québec, Kanada | |||
| align="center" | 2008 | |||
| Schwenninger Wild Wings | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |- bgcolor="#eeeeee" | ||
|} | |} |