52.891
Bearbeitungen
Zeile 75: | Zeile 75: | ||
| align="center" | 2008 | | align="center" | 2008 | ||
| Schwenninger Wild Wings | | Schwenninger Wild Wings | ||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 33 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Canada.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Dustin Wood]] | |||
| align="center" | 21.05.1981 | |||
| Scarborough, Ontario, Kanada | |||
| align="center" | 2008 | |||
| ERC Ingolstadt | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 65 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Semen Glusanok]] | |||
| align="center" | 24.06.1987 | |||
| Leningrad, Russland | |||
| align="center" | 2007 | |||
| REV Bremerhaven | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |||
! 77 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Canada.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Ryan Gaucher]] | |||
| align="center" | 23.02.1978 | |||
| Saskatoon, Saskatchewan, Kanada | |||
| align="center" | 2008 | |||
| Sönderjyske | |||
|- bgcolor="#eeeeee"|} | |||
! 87 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Alexander Heinrich]] | |||
| align="center" | 30.08.1987 | |||
| Kassel, Deutschland | |||
| align="center" | 2008 | |||
| ETC Crimmitschau | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |- bgcolor="#eeeeee" | ||
|} | |} |