44.969
Bearbeitungen
Zeile 169: | Zeile 169: | ||
| align="center" | 2011 | | align="center" | 2011 | ||
| Wölfe Freiburg | | Wölfe Freiburg | ||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |||
! 21 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Vincenz Mayer]] | |||
| align="center" | 27.09.1990 | |||
| Deutschland, Garmisch-Patenkirchen | |||
| align="center" | 2011 | |||
| EHF Passau Black Hawks | |||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |- bgcolor="#B0E2FF" | ||
! 22 | ! 22 |