44.898
Bearbeitungen
Zeile 159: | Zeile 159: | ||
| align="center" | 2015 | | align="center" | 2015 | ||
| Heilbronner Falken | | Heilbronner Falken | ||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |||
! 34 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Jimmy Hertel]] | |||
| align="center" | 01.01.1992 | |||
| Memmingen, Deutschland | |||
| align="center" | 2015 | |||
| Hannover Scorpions | |||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |- bgcolor="#B0E2FF" | ||
! 35 | ! 35 |