44.891
Bearbeitungen
K (→Kader 2005/06) |
K (→Kader 2005/06) |
||
Zeile 735: | Zeile 735: | ||
| align="center" | 2005 | | align="center" | 2005 | ||
| St. Georges-de-Beauce | | St. Georges-de-Beauce | ||
|- bgcolor="#FACC2E" | |||
! 26 | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Henrik Hölscher]] | |||
| align="center" | 20.09.1972 | |||
| [[Düsseldorf]], [[Deutschland]] | |||
| align="center" | 2005 | |||
| Wölfe Freiburg | |||
|- bgcolor="#eeeeee" | |- bgcolor="#eeeeee" | ||
! 27 | ! 27 |