44.895
Bearbeitungen
Zeile 342: | Zeile 342: | ||
| align="center" | 2016 | | align="center" | 2016 | ||
| Hannover Scorpions | | Hannover Scorpions | ||
|- bgcolor="#FACC2E" | |||
! XX | |||
| align="center" | [[Bild:Flag_of_Germany.png|20px]] | |||
| colspan="2" | [[Ricco-Andre Ratajczyk]] | |||
| align="center" | 08.02.1996 | |||
| Berlin, Deutschland | |||
| align="center" | 2017 | |||
| Löwen Frankfurt | |||
|- bgcolor="#B0E2FF" | |- bgcolor="#B0E2FF" | ||
! XX | ! XX |