44.895
Bearbeitungen
Zeile 78: | Zeile 78: | ||
|- | |- | ||
| Branden Gracel || South Carolina Stingrays || 2014-2015|| Kaufbeuren | | Branden Gracel || South Carolina Stingrays || 2014-2015|| Kaufbeuren | ||
|- | |||
| Evan Trupp|| Worcester Sharks || 2014-2015 || Augsburg, Iserlohn, Dresden | |||
|- | |||
| Trevor Parkes || Worcester Sharks || 2014-2015 || Augsburg, München | |||
|- | |||
| [[Rylan Schwartz]] || Worcester Sharks || 2014-2015 || Bremerhaven, Nürnberg, Frankfurt, Kassel | |||
|- | |- | ||
| [[Brett Cameron]] || South Carolina Stingrays || 2015-2016 || Kassel | | [[Brett Cameron]] || South Carolina Stingrays || 2015-2016 || Kassel |