44.898
Bearbeitungen
K (→Statistik) |
|||
Zeile 56: | Zeile 56: | ||
| Sena Acolatse || Saskatoon Blades || 2009-2010|| Straubing | | Sena Acolatse || Saskatoon Blades || 2009-2010|| Straubing | ||
|- | |- | ||
| | | Matt Dumba || Canada Pacific U17 || 2010/2011 || NHL | ||
|- | |- | ||
| Morgan Rielly || Canada Pacific U17 || 2010-2011|| | | Griffin Reinhart || Canada Pacific U17 || 2010/2011 || Iserlohn | ||
|- | |||
| Morgan Rielly || Canada Pacific U17 || 2010/2011 || NHL | |||
|- | |||
| [[Nick Walters]] || Canada Pacific U17 || 2010/2011 || Kassel, Weißwasser | |||
|- | |- | ||
| [[Michael Burns]] || Saskatoon Blades || 2011-2012 || Hannover Indians, Kassel | | [[Michael Burns]] || Saskatoon Blades || 2011-2012 || Hannover Indians, Kassel |