52.891
Bearbeitungen
Zeile 93: | Zeile 93: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| align="center" | [[Ralf Eichler]] || | | align="center" | [[Ralf Eichler]] || 4 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[Volker Ortstadt]] || 1 || 0 || | | align="center" | [[Volker Ortstadt]] || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[Bernhard Schurian]] || | | align="center" | [[Bernhard Schurian]] || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[Axel Almeroth]] || 1 || 0 || | | align="center" | [[Axel Almeroth]] || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[Jürgen Michel]] || | | align="center" | [[Jürgen Michel]] || 4 || 2 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Artur Berwald]] || 5 || 1 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Joachim Ferstl]] || 5 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Jochen Götz]] || 5 || 6 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Danny Coutu]] || 4 || 1 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Klaus Umsonst]] || 2 || 2 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Gary Hoag]] || 2 || 4 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Horst Unverzagt]] || 4 || 2 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Gerd Heinrich]] || 5 || 1 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Michael Feuerstein]] || 4 || 4 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Leonid Bunkowski]] || 5 || 1 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Rolf Spohr]] || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Eduard Haaf]] || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Joseph Resch]] || 4 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Martin Resch]] || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Oliver Nierich]] || 1 || 0 || 0* || 0* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Göttig]] || 1 || 0 || 0* || 0* | |||
|} | |} | ||
<div style="float:left;"> | <div style="float:left;"> | ||
{| class="wikitable sortable" style="text-align:center" | {| class="wikitable sortable" style="text-align:center" | ||
Zeile 139: | Zeile 143: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| align="center" | [[Ralf Eichler]] || 8 || 0 || 0* || 0* || || || || || || || || | | align="center" | [[Ralf Eichler]] || 8 || 0 || 0* || 0* || 7 || 0 || 0* || 0* || 19 || 0 || 0 || 0 | ||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Volker Ortstadt]] || 1 || 0 || 0* || 0* || 0 || 0 || 0* || 0* || 2 || 0 || 0 || 0 | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Bernhard Schurian]] || 1 || 0 || 0* || 0* || 3 || 0 || 0* || 0* || 5 || 0 || 0 || 0 | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Axel Almeroth]] || - || - || - || - || 2* || 0 || 0* || 0* || 3 || 0 || 0 || 0 | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Jürgen Michel]] || 10 || 9 || 0* || 9* || 7* || 3 || 2* || 5* || 21* || 12 || 2* || 14* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Volker Engelhardt]] || 8* || 2 || 0* || 2* || - || - || - || - || 8* || 2 || 0 || 2* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Artur Berwald]] || 9* || 1 || 0* || 1* || 7* || 1 || 2* || 3* || 21* || 3 || 2* || 4* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Joachim Ferstl]] || 8 || 2 || 3* || 5* || 9* || 4 || 0* || 4* || 22* || 6 || 3* || 9* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Jochen Götz]] || 9* || 9 || 0* || 9* || 7* || 5 || 1* || 6* || 21* || 20 || 1* || 15* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Danny Coutu]] || 8* || 7 || 4* || 11* || 6* || 7 || 1* || 8* || 18* || 15 || 5* || 19* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Klaus Umsonst]] || 10 || 9 || 0* || 9* || 7* || 3 || 0* || 3* || 19* || 14 || 0* || 12* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Gary Hoag]] || 10 || 19 || 1* || 20* || 4* || 4 || 2* || 6* || 16* || 27 || 3* || 26* | |||
|- align="center" | |||
| align="center" | [[Horst Unverzagt]] || 10 || 6 || 0* || 6* || 9* || 4 || 1* || 5* || 23* || 12 || 1* || 11* | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Gerd Heinrich]] || 9 || 8 || 1* || 9* || 7* || 4 || 0* || 4* || 21* || 13 || 1* || 13* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Michael Feuerstein]] || 7* || 8 || 1* || 9* || 8* || 2 || 5* || 7* || 19* || 14 || 6* || 16* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Leonid Bunkowski]] || 10 || 4 || 0* || 4* || 7* || 0 || 0* || 0* || 22* || 5 || 0* || 4* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Rolf Spohr]] || 4* || 3 || 0* || 3* || - || - || - || - || 5* || 3 || 0* || 3* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Eduard Haaf]] || 2* || 0 || 0* || 0* || - || - || - || - || 3* || 0 || 0* || 0* | ||
|- | |||
|- | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Joseph Resch]] || 8* || 1 || 0* || 1* || 3* || 0 || 0* || 0* || 15* || 1 || 0* || 1* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Martin Resch]] || - || - || - || - || 5* || 5 || 0* || 5* || 6* || 5 || 0* || 5* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Mike Artelt]] || - || - || - || - || 1* || 0 || 0* || 0* || 1* || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Oliver Nierich]] || - || - || - || - || 1* || 0 || 0* || 0* || 2* || 0 || 0* || 0* | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="center" | [[ | | align="center" | [[Göttig]] || 1 || 0 || 0* || 0* || - || - || - || - || 1 || 0 || 0* || 0* | ||
|} | |} | ||